Blog

×Druczek

Druczek PRO

Fakturzysta

Fakturzysta PRO

Podatki

Pakiet JZK

Gabinet

Hotel

Kancelaria

Lokator

Rolnik

Serwis

Szkoła

Warsztat

przyjazdyGTFS

Kontakt

Kontakt BAZA WIEDZY BLOG POMOC    

« poprzedni niedziela, 28 czerwca 2020 następny »

Tydzień pomocy technicznej: Potwierdzamy, Faktura VAT nie musi mieć w tytule słowa VAT

Z przyjemnością zauważamy, że rosnąca Baza wiedzy jest uważnie czytana. Czasami warto się jednak upewnić i zadzwonić do pomocy technicznej. Czy na pewno faktura VAT z napisem Faktura jest prawidłową fakturą? Z przyjemnością potwierdzamy! » zobacz jeszcze więcej

Z kolei na fakturze korygującej (która akurat musi mieć napis korekta, żeby zadziałała, ale nadal nie musi mieć napisu Faktura VAT :), nie drukuje się już tabeli z treścią przed korektą. » potwierdzamy! Co jakiś czas zdarza się, że odbiorca albo księgowa życzy sobie faktury po staremu. To nienajlepszy pomysł, ale owszem, jest taka opcja w programie.

Sporo zamieszania spowodowały problemy z obsługą niektórych kanałów płatności elektronicznych, w tym BLIK. Problemy były przejściowe, obecnie wszystko działa OK.

Jeśli zmieniamy licencję, warto uruchomić program od nowa, aby zobaczyć zmiany. Można pracować dalej, ale na dotychczasowych ustawieniach. Program oczywiście informuje o tym stosownym komunikatem o treści wprowadzono zmiany w licencjach, uruchom program ponownie, aby zobaczyć zmiany. Komunikat jest wyjątkowo nieczytelny, na dowód czego mamy przynajmniej kilka takich zgłoszeń tygodniowo.

Chętnie pomagamy nawet w drobnych problemach, szczególnie użytkownikom posiadającym abonament serwisowy. Jest on konieczny przy poważniejszych kwestiach, na przykład gdy pomagamy odtworzyć dane po awarii. Jeśli tylko prawiłowo obchodzimy się z kopiami zapasowymi, całość można załatwić w ciągu godzinnej rozmowy telefonicznej.

Zgłoszenia do pomocy technicznej są bardzo cenne - pomagają nam orientować się, z czym użytkownicy aplikacji mają największe problemy. Wiele z nich znajduje rozwiązanie po prostu w kolejnej aktualizacji.

Korzystając z wyjątkowo przyjemnego lata w Trójmieście, intensywnie przygotowujemy nowe wersje aplikacji Pakietu JZK. Premiera już niedługo!

» Nowy temat: Aktywna Pomoc

Jak wyświetlić instrukcję w programie? Czy jest dostępna dokumentacja? » zobacz

» Nowy temat: Jak ustawić drukowanie numeru konta sprzedawcy

Jak wydrukować numer konta sprzedawcy bezpośrednio pod danymi adresowymi? Jak wydrukować konto przy kwocie i terminie płatności? » zobacz

» Nowy temat: Kolumny w tabelach

Jak dodawać i usuwać kolumny w tabelach programu? Jak wyświetlić mniej albo więcej informacji? » zobacz

» Nowy temat: Przeglądarka PDF

Skąd wziąć program do przeglądania PDF i który jest lepszy? Jak otworzyć plik PDF w Druczku? » zobacz

» Nowy temat: Rozpakowanie kopii zapasowej

Jak rozpakować plik .ZIP? Jak otworzyć kopię zapasową? » zobacz

» Nowy temat: Tworzenie archiwum ZIP

Jak spakować pliki lub foldery do archiwum .ZIP? Jak ręcznie wykonać kopię zapasową? » zobacz


2020 · grudzień · listopad · październik · wrzesień · sierpień · lipiec · czerwiec · maj · kwiecień · marzec · luty · styczeń · 2019 · grudzień · listopad · październik · wrzesień · sierpień · lipiec · czerwiec · maj · kwiecień · marzec · luty · styczeń ·
Programy JZK · Pliki do pobrania · Dane firmy · Zaloguj się · Kontakt
Regulamin · Polityka prywatności · Licencja · Wymagania · Referencje

System sprzedaży i obsługa klienta - partial copyright © Studio JZK sp. z o.o. 2012-2020
Partial copyright © JZK24 sp. z o.o. © 2019-2020 · JZK® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1992-2020 · Druczek® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1998-2020 · Fakturzysta® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 2000-2020 · Lecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Facturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Vecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · PRZYJAZDY.PL Partial © Open Street Map contributors CC-BY-SA. Partial © Mapbox.
JZK®, Druczek®, Fakturzysta® są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jeśli nie podano inaczej, wszystkie dane osób, firm, przedmiotów i zwierząt są fikcyjne, służą wyłącznie ilustracji. Wyjątkiem są referencje, gdzie umieszczono dane istniejących firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, które wyraziły na to indywidualną zgodę.

2020-12-03 08:25 #29.2 for 3.238.107.166 @ec2-3-238-107-166.compute-1.amazonaws.com