Podatki

Opis aplikacji    

×Zamówienie

Podatki 365

Zachęcamy do samodzielnego prowadzenia księgowości. Nawet jeśli wcześniej nie prowadzili Państwo księgowości w programie, wszystkie dane są już dostępne i można z nich skorzystać.

Twoja księgowa też podnosi cenę?

Płacisz za naprawdę wartościowe doradztwo podatkowe, czy tylko za przepisywanie Twoich danych? Masz stały dostęp do Twoich danych, czy o wszystko musisz prosić? Czy dostajesz co miesiąc kompletne pliki JPK, abyś mógł wszystko sprawdzić? Co zrobisz za rok, gdy wejdzie pełna cyfryzacja rozliczeń podatkowych? Czy Twoja księgowa zatrzymała się w czasie?

Samodzielne księgowanie nie jest trudne.

Prowadzenie ksiąg samodzielnie nie jest skomplikowane. Wszystkie potrzebne funkcje dostępne są w ramach rozszerzenia Podatki.

Na początku roku należy podjąć decyzję co do ewentualnej zmiany sposobu rozliczania podatku. Do wyboru mogą być: zasady ogólne z książką przychodów i rozchodów (moduł Książka), ryczałt od przychodów ewidencjonowanych (moduł Ryczałt) oraz księgi rachunkowe (moduł KR, dostępny odrębnie).

Większość podatników wybiera Książkę albo Ryczałt. Niezależnie od wyboru, zalecamy prowadzić równoległą ewidencję w modułach Książka oraz Ryczałt. Tylko jeden z tych modułów posłuży do faktycznego rozliczenia podatku. Dzięki równoległej ewidencji można zweryfikować w ciągu roku prawidłowość wyboru formy opodatkowania, a następnie podjąć świadomą decyzję w roku następnym.

Korzystanie z księgowości zewnętrznej nie wyklucza wykorzystania części funkcji po Państwa stronie. Zachęcamy do prowadzenia księgowości samodzielnie przynajmniej w zakresie wprowadzania danych.

Oszczędzając księgowemu pracy można liczyć na niższe koszty obsługi księgowej.

Dostępny jest import od księgowej plików w formacie JPK_V7M, JPK_V7K, JPK_VAT, JPK_PKPIR i JPK_EWP (w drodze). Nie trzeba wprowadzać danych historycznych.

Podatki można nabyć wyłącznie jako rozszerzenie do już posiadanej licencji.

W ramach rozszerzenia Podatki możesz teraz korzystać także z rozszerzenia Środki Trwałe. » zobacz szczegóły

Pobierz szczegółową instrukcję księgowania
» plik PDF

PS. Sprawdź także program Umowy do rozliczania wynagrodzeń. Ulga dla pracowników, PPK, składka zdrowotna - wszystko w standardzie. » zobacz szczegóły

Wypróbuj gratis!

Od 1 stycznia 2022 do 31 marca 2022 możesz korzystać z rozszerzenia Podatki bezpłatnie bez konieczności nabycia licencji. Jedynym ograniczeniem jest niedostępność wydruków. Przekonaj się, że księgowanie jest proste!
» 30 DNI GRATIS!